Asistent/ka

WITTE Nejdek spol. s r.o.

Místo práce
Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme samostatného a schopného profesionála, který má zkušenosti s administrativní a organizační podporou. Baví Vás, když jsou za Vámi vidět výsledky Vaší práce? Umíte efektivně jednat s lidmi a úřady a pružně reagovat na změny? Jste zvyklý/-á používat denně angličtinu (případně i němčinu). Pokud ano, čtěte dál.

U nás budete mít na starost:

*Administrativní a organizační podporu vedení společnosti
*Komunikaci a spolupráci s ostatními týmy ve společnosti
*Zařizování a příprava meetingů
*Kontakt s externími dodavateli, partnery, úřady a kolegy z mateřské společnosti
*Uplatníte zde profesionální vystupování a asertivní jednání
*Využijete své počítačové dovednosti (MS Office, SAP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co by Vás mohlo potěšit mimo to, že platíme každého 15. v měsíci:

*Budete mít zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné výrobní společnosti
*Pružná pracovní doba pro ty, kteří chtějí sladit pracovní život s tím osobním
*Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
*Pouze u nás se můžete dál vzdělávat a zdokonalovat se v jazycích v pracovní době
*Kdy Vám naposled přidal někdo na oběd? U nás je to standard. V restauraci máte na výběr z třech jídel dokonce i vegetariáni nepřijdou zkrátka, celodenní nabídka zákusků a baget přijde po dlouhém dni také vhod
*Vážíme si všech našich zaměstnanců a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma. Proto Vás důkladně zaškolíme a budeme dlouhodobě pracovat na Vašich schopnostech tak, abyste se do práce těšili, ale také se v budoucnu mohli posouvat po svém kariérním žebříčku výše.
*Pracoviště v Nejdku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina WITTE dodává klíčové koncepty světovým značkám.
Více než dvacet let v České republice vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL, LED softtouch). Jsme nejdynamičtěji rostoucím zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Naše specializovaná pracoviště rozšiřujeme také v Plzni. Stavíme na zkušených profesionálech v rámci mezinárodní aliance VAST. Talentům nejen v technických školách pomáháme v odborném růstu. Podporujeme naše zaměstnance formou rozvojových, vzdělávacích a benefity programů v jejich profesní kariéře i v osobním životě.

S Vámi se chceme stát světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2989539  Datum zveřejnění: 28.3.2017