Technolog

WITTE Nejdek spol. s r.o.

Místo práce
Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobního týmu hledáme technicky založeného člověka, který má zájem se dále rozvíjet v oblastech technologií a kvality. Pokud umíte jednat a rozhodovat samostatně a ovládáte anglický nebo německý jazyk, neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Co u nás budete mít na starost:
* Definování technologických postupů
* Zajišťování technologických změn a optimalizace zařízení a procesů
* Ergonomie, plánování pracovišť
* Zvyšování kapacit zařízení
* Plánování a realizace změn v pracovních postupech
* Zpracovávání návodů a postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Pracovní dobu umíme přizpůsobit těm, kteří si nemohou dovolit pracovat ve dne v noci
* Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
* Kdy Vám naposled přidal někdo na oběd? U nás je to standard. V restauraci máte na výběr z třech jídel dokonce i vegetariáni nepřijdou zkrátka, celodenní nabídka zákusků a baget přijdou po dlouhém dnu také vhod
* V neposlední řadě nabízíme kariéru ne na rok nebo dva. Jsme perspektivní společnost, kde je možné růst dle vašich schopností
* Pracoviště v Nejdku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina WITTE dodává klíčové koncepty světovým značkám.
Více než dvacet let v České republice vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL, LED softtouch). Jsme nejdynamičtěji rostoucím zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Naše specializovaná pracoviště rozšiřujeme také v Plzni. Stavíme na zkušených profesionálech v rámci mezinárodní aliance VAST. Talentům nejen v technických školách pomáháme v odborném růstu. Podporujeme naše zaměstnance formou rozvojových, vzdělávacích a benefity programů v jejich profesní kariéře i v osobním životě.

S Vámi se chceme stát světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3042518  Datum zveřejnění: 3.5.2017