HR business partner

WITTE Nejdek spol. s r.o.

Místo práce
Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš tým mezi sebe hledá pozitivního člověka, který se nebojí převzít zodpovědnost, rozhodovat, řídit změny a vnímat souvislosti. Pokud máte praxi v personalistice, dobré komunikační a organizační schopnosti, pak hledáme právě Vás. Znalost HR procesů a jejich propojení, stejně jako angličtiny nebo němčiny umíme ocenit. Proto pokud jste se v profilu nalezli, neváhejte poslat svůj životopis.

Co u nás budete mít na starost:
* Spolupráci s interními zákazníky (poradenství pro management v pracovněprávních záležitostech)
* Efektivní průběh a propojení HR procesů ve firmě (adaptace nových zaměstnanců, hodnocení a plánování jejich rozvoje a vzdělávání, odměňování, řízení výkonu, organizační struktura, atd.)
* Plánování lidských zdrojů
* Zajištění dodržování zákonných ustanovení
* Úzkou spolupráci s kolegy/-němi z týmu HR
* Spolupráce na zlepšování systému personální práce
* Analýzy efektivity nastavených HR procesů a následná nápravná opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Můžete se těšit na skvělé kolegy a kolegyně
* Pouze u nás se můžete dál vzdělávat a zdokonalovat se v jazycích v pracovní době
* Pro ty, kteří se k nám rozhodnou přistěhovat z jiných koutů republiky, nabízíme také pomoc s relokací
* Pružná pracovní doba a možný home office pro ty, kteří chtějí sladit pracovní život s tím osobním
* Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
*Kdy Vám naposled přidal někdo na oběd? U nás je to standard. V restauraci máte na výběr z třech jídel dokonce i vegetariáni nepřijdou zkrátka, celodenní nabídka zákusků a baget přijde po dlouhém dni také vhod
* Vážíme si všech našich zaměstnanců a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma. Proto Vás důkladně zaškolíme a budeme dlouhodobě pracovat na Vašich schopnostech tak, abyste se do práce těšili, ale také se v budoucnu mohli posouvat po svém kariérním žebříčku výše
*V neposlední řadě nabízíme kariéru ne na rok nebo dva. Jsme perspektivní společnost, kde je možné růst dle vašich schopností
*Pracoviště v Nejdku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina WITTE dodává klíčové koncepty světovým značkám.
Více než dvacet let v České republice vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL, LED softtouch). Jsme nejdynamičtěji rostoucím zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Naše specializovaná pracoviště rozšiřujeme také v Plzni. Stavíme na zkušených profesionálech v rámci mezinárodní aliance VAST. Talentům nejen v technických školách pomáháme v odborném růstu. Podporujeme naše zaměstnance formou rozvojových, vzdělávacích a benefity programů v jejich profesní kariéře i v osobním životě.

S Vámi se chceme stát světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3047190  Datum zveřejnění: 5.5.2017