Výrobní dělník do Ostrova i Nejdku 26800Kč

WITTE Nejdek spol. s r.o.

Místo práce
Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás se dělá na plné obrátky a bez tahounů ve výrobě to zkrátka nejde. Nebojíte se práce a chcete opravdu pracovat? Jste spolehliví? My také, ukažte nám, že se na vás můžeme spolehnout a my pro Vás budeme tím nejlepším zaměstnavatelem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co by Vás mohlo potěšit mimo to, že platíme každého 15. v měsíci:

* Mzda až 26 800 Kč, po zařazení do nepřetržitého provozu a odpracování dvou směn přesčasů měsíčně

* Doprava do práce zdarma z vybraných lokalit

* Obědy za 13,- Kč

* Podporujme další vzdělávání a rozvoj

* Služby dětského hlídacího centra již od ranních brzkých hodin

* Zajímavé finanční ohodnocení

* Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc

* V neposlední řadě nabízíme práci ne na rok nebo dva. Jsme perspektivní společnost, kde je možné růst dle vašich schopností

* Bezbariérový přístup

* Pracoviště v Nejdku nebo v Ostrově

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte a pište anebo volejte na telefon 800 199 200

Můžete nás také navštívit osobně v jedné z našich kanceláří:

Kariérní centrum Nejdek
Registrujte se osobně: pondělí (14:00-16:00), středa (8:00-10:00)
Rooseveltova 1299, Nejdek
tel. 359 016 222

Kariérní centrum Ostrov
Registrujte se osobně: pondělí (8:00-11:00), středa (13:00 - 16:00)
Hlavní třída 1037, Ostrov
tel.: 737 220 888

Kariérní centrum Chodov
Registrujte se osobně: pondělí (8:00-16:00), středa (8:00-12:00)
Staroměstská 31, Chodov
tel.: 737 214 400

Kariérní centrum Karlovy Vary
Registrujte se osobně: úterý (8:00-16:00), čtvrtek (8:00-16:00)
Jugoslávská 12, Karlovy Vary

Kariérní centrum Klášterec nad Ohří
Registrujte se osobně: úterý (8:30-16:00)
Chomutovská 83, Klášterec nad Ohří (výpadovka na Chomutov)
tel.: 739 244 277

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina WITTE dodává klíčové koncepty světovým značkám.
Více než dvacet let v České republice vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL, LED softtouch). Jsme nejdynamičtěji rostoucím zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Naše specializovaná pracoviště rozšiřujeme také v Plzni. Stavíme na zkušených profesionálech v rámci mezinárodní aliance VAST. Talentům nejen v technických školách pomáháme v odborném růstu. Podporujeme naše zaměstnance formou rozvojových, vzdělávacích a benefity programů v jejich profesní kariéře i v osobním životě.

S Vámi se chceme stát světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3135040  Datum zveřejnění: 9.1.2018