Lokální IT správce a uživatelská podpora pro pobočku v Praze a Bratislavě

WOLF THEISS

Místo práce
Pobřežní 12, Praha 8, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnosti
• kompletní zajištění 1. úrovně uživatelské podpory pro svěřené lokality (analýza situace, založení ticketu, řešení problému)
• hlavní kontakt pro uživatele v oblasti IT
• u složitějších případů eskalace na 2. úroveň podpory
• zakládání uživatelů a jejich školení
• podpora centrálního IT při řešení problémů s lokální infrastrukturou
• kompletní správa mobilních zařízení a jejich zápůjčky
• vedení dokumentace o veškerých IT zařízeních
• účast na zavádění nových IT nástrojů a služeb
• základní podpora VoIP platformy na bázi Cisco / MS Lync
• instalace pracovních stanic a jejich troubleshooting
• spolupráce s ostatními IT správci společnosti v rámci regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• zázemí stabilní společnosti
• práci v moderním a příjemném pracovním prostředí a přátelské atmosféře
• práci v týmu, který jde za stanovenými cíli, ale chce se také bavit
• pracoviště v centru Prahy v blízkosti metra, tramvaje, vlaku
• zaučení do nové pozice
• ohodnocení podle zkušeností
• benefity (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, penzijní připojištění)
• firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Klient/server administrace - Základy
Administrace LAN/WAN - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme
• zkušenosti v poskytování 1. úrovně uživatelské podpory výhodou
• 2-3 roky praxe v oboru
• plynulá angličtina
• výborná znalost Windows 7/64bit a MS Office 2010
• zkušenost s Document Management System výhodou
• základní znalost MS Active Directory, Windows Server a síťových služeb
• ochota cestovat do Bratislavy
• komunikativnost, proaktivní přístup
• svědomitost, energičnost, pečlivost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• schopnost dotahovat věci do úspěšného konce
• skvělé organizační schopnosti
• přátelskou a otevřenou osobnost se smyslem pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zahraniční společnost působící v regionu střední a jihovýchodní Evropy.
ID: 2432621  Datum zveřejnění: 1.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou