Obchodný zástupca pre ČR, SR, EU

WOODMETAL, s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Miesto práce: Slovenská republika, Česká republika, Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Rakúsko
  • Ponúkaný plat (brutto): fix + provízie
  • Termín nástupu: po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
aktívne vyhľadávnanie koncových a sprostredkovateľských obchodných príležitostí v štátnych a súkromnych sektoroch
komunikácia so zákazníkom, riešenie potrieb
vypracovávanie a predkladanie podkladov verejných súťaží
akvizícia vytvoreného portfolia zákazníkov, starostlivosť o zákazníkov
úzka spolupráca s domácim výrobným a obchodným tímom
Iné výhody
vytvorené podmienky pre zabezpečenie plnenia pracovných úloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
nábytok, interiéry, obchod, ekonomické, technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne alebo Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
5

Počet rokov praxe:
5
obchodný duch a schopnosť pochopiť potreby zákazníka
technická zdatnosť v riešení zariaďovania interiérov a nábytku
práca a komunikácia s TOP klientelou
orientácia na cieľ
zvládnuté predajné zručnosti
loajálnosť

Spoločnosť je zameraná na zákazkovú a sériovú výrobu ťažkého atypového interiérového nábytku určeného na export do štátov EU
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva, výroba nábytku
Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov
Oravická Zobraziť na mape
028 01 Trstená