Asistentka - aktívna angličtina

Worington s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
okamžite / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie administratívnej podpory
- evidencia zmlúv a faktúr
- evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
- príprava pracovných podkladov, tvorba záznamov
- emailová a telefonická komunikácia s klientmi firmy
- komunikácia v ANGLICKOM JAZYKU
- Príprava článkov a aktualizácia na sociálnych sieťach,
- práca s web stránkou - aktualizovanie informácií
- služobné cesty

- zaujímavá práca na významných vzdelávacích seminároch
- osobnostný rast a možnosť zúčastniť sa firemných školení
- priateľský kolektív / rodinná atmosféra
- 13 plat

PROSÍM POZORNE SI PREČÍTAJTE ČO JE PODMIENKOU PRE ZARADENIE DO VÝBEROVÉHO PROCESU:

1. Sprievodný - motivačný list
2. Profesijný životopis
3. Fotografia Vašej osoby
4. Veľmi dobrá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA

Napíšte nám v sprievodnom liste prečo ste práve vy tá najlepšia kandidátka, čo vás zaujalo na našej firme, službách a akým prínosom viete pre nás byť.

Nástup do práce okamžite prípadne dohodou. Pracovné miesto je v Bratislave.

Hľadáme vysoko motivovanú kandidátku s pozitívnym vzťahom k osobnému rozvoju, ktorá má motiváciu pracovať vo firme, ktorej poslaním je zlepšovanie podnikateľského prostredia a ekonomiky krajiny. Vyžadujeme príjemne vystupovanie, charakterné a morálne zásady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- efektívne plánovanie pracovného času
- profesionálny prístup
- empatické vystupovanie
- asertívna komunikácia
- schopnosť pracovať samostatne, vlastné nápady a riešenia
- cieľavedomosť
- orientácia na výsledok
- dohadovanie obchodných stretnutí

Spoločnosť Worington spolupracuje s rešpektovanými svetovými lídrami a organizujeme v strednej Európe významné manažérske podujatia.
ID: 2161183  Datum zveřejnění: 11.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou