Obráběč kovů - Krnov

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 120 až 170 Kč/h čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opracování dílců na CNC frézce v řídícím systému Heidenhain
- vytváření programu pro opracování jednoduchých dílců
- provádění operací dle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefit: ubytovaní

Informace o náboru

HLEDÁME:

- 1x na klasickou frézku 40
Plat HPP 120kč/hod v čistém (nad 200h příplatek)

- 1x obráběč kovů, vyučen v oboru, ovládání NC strojů, znalost čtení výkresové dokumentace, práce na stroji TAKANG LD 60 (kolovka).

- 1x horizontkář na horizontku SHV PS5 (5 osá, velká)
Plat HPP 170kč/hod v čistém (nad 200h příplatek)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky:
- Vyučen v oboru
- Prax min. 3 roky
- Znalost čtení technických výkresů
- Manuální zručnost
- Samostatnost a spolehlivost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2069349  Datum zveřejnění: 25.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 120 až 170 Kč/h čistého