Obráběč kovů v Gühring - Plzeň Líně

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Na Perkách 608 330 21 Líně, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/h v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba: oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba: oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučen v oboru
- Prax min. 3 roky
- Znalost čtení technických výkresů
- Manuální zručnost
- Samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2165989  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 Kč/h v čistém