Personální asistent/ka, recruiter

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
13.700 Kč/měsíc, + možné odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní? Jste pracovitá a nevadí Vám hledat jehlu v kupce sena? Máte chuť naučit se něco nového a chcete pomoci najít lidem práci a firmám spokojené zaměstnance z oboru strojírenství, automotiv a elektrotechniky po celé ČR?

Jestliže ano, tak hledáme právě Vás do našeho týmu na pozici:

Vaší náplní práce bude:

• Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných uchazečů
• Komunikace s kandidáty a s firmami
• Tvorba inzerátů a jejich správa
• Administrativa a reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Kancelář v samotném centru Plzně
• Firemní mobil
• Možnosti odměn
• Přátelské výběrové řízení a nástup ihned nebo podle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Work Partners s.r.o. je nově rozvíjející se společnost, která má za cíl pomoci firmám při vyhledávání nových zaměstnanců. Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání a samozřejmě bohatý výběr nabídky práce a to především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství. Naše personální agentura působí po celé České republice, zejména pak v krajích jako je Plzeňský, Středočeský, Olomoucký, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. Nabídky práce se však objevují i z dalších krajů. Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Rádi pomáháme lidem získat práci "na míru" a firmám spokojené zaměstnance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máš rád/a samostatnost při řešení úkolů
• Chceš být ve firmě, která roste a kde jsou vidět výsledky Tvé práce
• Baví Tě pomáhat lidem a firmám najít společná řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

ID: 2281456  Datum zveřejnění: 17.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13.700 Kč/měsíc, + možné odměny