Operátor vo výrobe ČR( 15 000 -16 000 Kč/mes. v čistom )

Work Service

Miesto práce
Hodkovice nad Mohelkou ( cca 10 km od Liberce), Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba - montáž tlmičov a výfukov do aut ,
- vhodné pre ženy aj mužov
- práca na trvalý pracovný pomer
- 70 Kč / hod. čistého
- príplatok za poobednú zmenu 6,50 Kč/hod.,
- príplatok za nočnú zmenu 17 Kč/hod.,
- Osobné ohodnotenie až 3 000, - Kč / mes.
- Ubytovanie je zaistené a hradené do výšky 2000kč/mes.
- Príspevok na dopravu
- Pracovný odev a obuv zdarma
- Ústretovosť a dlhodobá spolupráca
- Zázemie prosperujúcej spoločnosti
- Možnosť vyplatenia ZÁLOHY !!
Pracovná doba: 3 zmena prevádzka (6:00 -14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
- Vodne aj pre absolventov,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1422377  Datum zveřejnění: 5.5.2014