Pracovník ve výrobě - Hranice na Moravě

Work Service

Místo práce
Hranice na Moravě, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ÚNOR 2015
Mzdové podmínky (brutto)
65 Kč/hodina, + příplatky dle zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci pro firmy v rámci CT Parku v Hranicích na Moravě.

NÁPLŇ PRÁCE:
- jednoduché montážní a kompletační práce
- práce ve výrobě
- obsluha strojů
- obsluha lisu
- manipulační práce ve skladě
- kontrola kvality

SMĚNNOST:
- 2 směnný nebo 3 směnný provoz - DLE PRACOVNÍHO ZAŘAZENÍ
- 8 hodinnové směny
- ranní (6:00-14:00 hodin), odpolední (14:00-22:00 hodin) a noční (22:00-6:00 hodin)
- místo výkonu práce: CT Park Hranice, Olomoucká 306
- DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
- NÁSTUP IHNED

Informace o náboru

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS nebo nás kontaktujte na 724 343 980 a 702 279 486.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe ve výrobě výhodou
- Manuální zručnost
- Pracovitost, spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Práce vhodná pro muže i ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1717666  Datum zveřejnění: 26.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 65 Kč/hodina, + příplatky dle zákoníku práce