Pracovnice/ík výroby - Ostrava

Work Service

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
72 Kč/hodina, + osobní ohodnocení + příplatky dle zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce při výrobě brzdových destiček
- finální operace ve výrobě (lepení protihlukové vrstvy, etiketování)
- manuální práce v pásové výrobě
- práce vhodná svým charakterem spíše pro ženy

SMĚNNOST:
- 3 směnný provoz - ranní, odpolední a noční směny (víkendy volné)
- nástup IHNED
- dlouhodobá spolupráce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ostrava-Hrabová

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis pomocí tlačítka "Odpovědět", nebo nás kontaktujte na tel. 702 279 486 a 724 343 980.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná výrobní společnost, zabývající se výrobou brzdových destiřek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- zkušenost v automobilovém průmyslu - velkou výhodou
- zkušenost s pásovou výrobou
- spolehlivost
- pracovitost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1745947  Datum zveřejnění: 7.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 72 Kč/hodina, + osobní ohodnocení + příplatky dle zákoníku práce