Zvárač CO2 a TIG

Work Service

Miesto práce
Stará Boleslav, Česko
Termín nástupu
možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zváranie rôznymi metódami (MIG, MAG / WIG, hľa ...), obsluha výrobného pracoviska (zváracie roboty,..), príprava materiálu k strojom a na ďalšie spracovanie, práce podľa výkresovej dokumentácie, kontrola zváracieho procesu.
2. Kontrola napájacieho materiálu a hotových výrobkov v zhode s technologickou dokumentáciou.
3. Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a kontrolných postupov podľa pracovných a kontrolných štandardov pre pracovisko.
4. Kontrola pracoviska pred začatím práce podľa predpísaných štandardov.
5. Maximálne využívanie pracovných prostriedkov, šetrenie energiami i materiálom.
6. Zodpovednosť za ochranné pracovné pomôcky a účinné zabezpečenie proti ich strate alebo odcudzeniu.
7. Zodpovednosť za poriadok a čistotu na pracovisku.
8. Dodržiavanie normy a štandardov spoločnosti.
9. Zaúčanie a odovzdávanie skúseností novým pracovníkom.
10. Vykonávanie vizuálnej kontroly na pracovisku pred začatím práce - predovšetkým polohovadiel, zváracích strojov, prípravkov, ochranných krytov ; zabezpečenie pravidelného čistenia a výmeny zváracieho drôtu
11. Zodpovednosť za zverený materiál a účinné zabezpečenie proti strate alebo odcudzeniu.
12. Tímová spolupráca a komunikácia medzi jednotlivými zložkami výroby a údržby s výsledkom bezproblémového zabezpečenia chodu strojov a zariadení spoločnosti, vrátane štandardov kvality.

- Práca na trvalý pracovný pomer,
- Hodinová mzda : 107 - 110 Kč /hod v čistom,
- príplatok za nočnú zmenu 10,70 - 11,10 Kč/hod v čistom,
- príplatok za víkend 53,43 - 55,73 Kč/hod v čistom,
- príplatok za nadčas 26,72 - 27,86 Kč/hod v čistom,
- Ubytovanie zadarmo,
- Dovolenka 20 dní / rok
- 2 a 3 zmenná prevádzka podľa zaradenia,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel ...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
Spoľahlivosť, časovú flexibilitu, ochotu pracovať na zmeny, komunikatívnosť a schopnosť kolektívnej práce, prax s konkrétnym druhom zvárania min. 2 roky, zváračský preukaz

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1796831  Datum zveřejnění: 10.7.2014