Dárkové balení cukrovinek - Ostrava

Work Service

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práci v příjemném prostředí
- balení výrobků, ukládání do dárkových kazet
- kompletace dárkových krabiček
- práce s čokoládovými bonbóny

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- 2-směnný provoz (ranní, odpolední)
- možnost práce přesčas
- pracoviště v Ostravě, dobrá dopravní dostupnost
- nástup IHNED (DUBEN)
- dlouhodobá spolupráce
- pevná hodinová mzda + docházkový bonus + osobní ohodnocení + příplatky za víkendy a státní svátky

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo nás kontaktujte na tel. 724 343 980 a 702 279 486.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významný klient z potravinářského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný průkaz pro práci v potravinářství
- manuální zručnost
- trpělivost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1816514  Datum zveřejnění: 24.3.2015