Manuální práce v plastové výrobě Brno až 112,- Kč/hod. (Kontrolor kvality)

Work Service

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici operátorů do plastové výroby na obsluhu lisu. Vhodné zejména pro ženy (např. i jako dlouhodobá brigáda přes léto)!!
Dlouhodobá spolupráce. Nástup ihned! Místo výkonu práce Brno.

Náplň práce:

- vizuální kontrola plastových výrobků
- měření parametrů výrobku
- uvolňování výroby
- zadávání zjištěných dat do PC

Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (06:00-18:00, 18:00-06:00), směny se střídají, pracuje se tři dny v týdnu (víkendy volné)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- 77,- Kč/hod
- bonus za kvalitu 10,- Kč/hod.
- příplatek za práci v noci 20,- Kč/hod
- docházkový bonus 5,-Kč/hod
- zázemí prosperující společnosti
- vstřícnost a dlouhodobou spolupráci
- místo pracoviště Brno

Informace o náboru

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpověď. Nezapomeňte uvést pozici, o kterou máte zájem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba a kontola plastových odlitků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- spolehlivost a chuť k práci
- dochvilnost, pečlivost
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, ...)
- čtení výkresové dokumentace výhodou
- dlouhodobá spolupráce
- min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Work Service Czech s.r.o.
Křenová 60
602 00 Brno
ID: 1924212   Datum zveřejnění: 9.11.2016