Technický ředitel- automotive (Uherské Hradiště)

Work Service

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za technické úseky (logistika, výroba, kvalita, údržba)
- vedení cca 200 podřízených pracovníků
- zodpovědnost za delegování úkolů
- zodpovědnost za řešení případných reklamací klienta
- zodpovědnost za nákup strojového vybavení
- zodpovědnost za komunikaci s dodavateli
- zodpovědnost za VŘ na servisování automatizovaných linek
- zodpovědnost za plnění cílů a plánů výroby
- reporting a komunikace s jednatelem společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve velmi zajímavé zahraniční společnosti
- zázemí významné výrobní společnosti
- práce na HPP
- závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění
- služební vůz
- fixní mzda+ odměny a roční prémie
- vzdělávání
- možnost seberealizace

Informace o náboru

Významná výrobní automotive společnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční výrobní společnost, vyrábějící především pro významné automobilky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
- praxe na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
- zkušenosti s řízením výroby
- zkušenosti s komunikaci s dodavateli a výběrem dodavatelů strojů
- velmi silná osobnost s velmi dobrým prezentačním projevem
- zkušenost s vedením lidí
- znalost ISO, VDA, FMEA, Štíhlá výroba
- dobrá znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1932439  Datum zveřejnění: 4.12.2014