Technik oddělení oprav na HPP - Ostrava

Work Service

Místo práce
Ostrava - Hrabová, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
DLE DOMLUVY

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza opravovaného produktu
- oprava vadných pcb desek
- otestování funkčnosti produktu po provedení opravy
- provedení záznamu o opravě do interního systému
- diagnostika, měření osciloskopem a multimetrem
- pájení na cínové vlně, horkým vzduchem, mikropájkou
- čtení v elektronických schématech
- práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení + příplatky dle ZP
- kariérní postup

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte poslat svůj životopis nebo nás přímo kontaktujte na čísle 724 343 980.

Vhodní kandidáti budou pozvání k výběrovému řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná společnost působící v rámci průmyslové zóny Ostrava-Hrabová.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání elektotechnického zaměření (z důvodu získání vyhlášky 50/78 Sb.)
- znalost HW a SW
- znalost práce na PC (Excel, Outlook, práce v OS Windows, znalost klávesnice)
- základy měření osciloskopem a multimetrem
- základy pájení
- schopnost čtení v elektroschématech
- znalost elektroznaček
- logické uvažování
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost
- schopnost aktivní spolupráce v rámci kolektivu
- základní znalost AJ
- výhodou vyhláška 50/78 Sb. a praxe

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1963687  Datum zveřejnění: 5.11.2015