Operátor výroby 110 Kč/hod. Velké Meziříčí

Work Service

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
19.01.2015
Mzdové podmínky (brutto)
18500 - 25000 Kč/měsíc, Mzda 25000 po zaučení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici operátor výroby do Velkého Meziříčí.
Náplní práce je obsluha plášťové linky = výměna a změna materiálů, výměna bubnů, obsluha potiskovacího zařízení, zástup za operátora na jiné plášťové lince.
Nástup možný ihned.

Pracovní doba:
2-směnný provoz 12 hodinové směny (6:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- vstřícnost
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zázemí prosperující společnosti

Informace o náboru

Vážní zájemci nás mohou kontaktovat ihned přes tlačítko ODPOVĚDĚT nebo na číslo 602 385 151. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba kabeláže a kabelových svazků pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme dokončené odborné vzdělání v oboru elektro a osvědčení elektromontážních prací a revizí.
Osobnostními předpoklady jsou především pečlivost, spolehlivost a dochvilnost.

Požadujeme:
- pracovníci musí mít osvědčení elektromontážních prací a revizí!!
- SOU
- spolehlivost a chuť k práci
- dochvilnost
- min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1978194  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18500 - 25000 Kč/měsíc, Mzda 25000 po zaučení