Kontrola kvality (až 100,-Kč/hod.) - Kopřivnice

Work Service

Místo práce
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
18.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vizuální kontrola autosedaček
- lepení textílie na sedáky
- kontrola jednotlivých dílů
- ukládání dílů do boxů
- práce ve 2-směnném, 3-směnném nebo nepřetržitém provozu (dle pracovního zařazení)
- až 100,-Kč/hod. + příplatky dle ZP
- nástup IHNED
- DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
- MOŽNOST PRÁCE NA HPP
- zajištěno školení
- zajištěno pracovní oblečení a pracovní obuv
- práce je vhodná pro muže i ženy (dle pracovního zařazení)

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo nás kontaktuje telefonicky na 724 343 980, 702 279 486.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici "KONTROLORA KVALITY" v Kopřivnici S NÁSTUPEM IHNED A S MOŽNOSTÍ PRÁCE NA HPP.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s kontrolou kvality v automobilovém průmyslu výhodou
- věk min 18 let
- čistý trestní rejstřík
- dobrý zdravotní stav (především dobrý zrak)
- bydliště v okolí Kopřivnice (bezproblémový dojezd na směny)
- pracovitost, spolehlivost
- pečlivost, samostatnost
- flexibilitu
- zodpovědnost za odvedenou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1994211  Datum zveřejnění: 12.3.2015