Správce IT systémů se znalostí Javy

Work Service

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O ČEM JE TATO POZICE?
Jak je jasné již z názvu, jedná se o IT podporu výrobních oddělení, a to v následujících oblastech:
* Správa SW výrobních serverů, návrhy síťových řešení
* Návrh a plánování nových IT systémů ve výrobě
* Podpora v oblasti zálohování výrobně-procesních dat + zpětná sledovatelnost
* Koordinace zpracování dokumentace pro existující a nově zaváděné IT systémy ve výrobě
* Zajištění podpory pro výrobní úseky při řešení aktuálních problémů
* Koordinace prací a výměna informací v rámci IPN
* Tvorba podpůrných aplikací pro výrobní oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO ZA TO VŠECHNO NABÍZÍME?
* Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
* Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí se špičkovými technologiemi
* Vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení
* Možnost příspěvku na bydlení
* Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
* Širokou škálu možností dalšího vzdělávání
* Příležitost k profesnímu růstu
* Intenzivní jazykový kurz (v případě potřeby)
* Zaměstnanecké benefity (dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky atd.)
* 13. mzdu a 5 týdnů dovolené
Pružnou pracovní dobu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná a známá mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAK SI ŘPEDSTAVUJEME IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA?
* VŠ s IT zaměřením (případně elektro)
* Velmi dobrá znalost IT-SW i HW
* Znalost Oracle na úrovni databázového administrátora (10g)
* Znalost strukturovaných podnikových sítí a souvisejících norem.
* Dobrá znalost programovacího jazyka Java (J2SE, J2EE výhodou), popř. C/C++
* Zkušenosti z oblasti zpracování dat v automatizaci výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1996337  Datum zveřejnění: 29.1.2015