Embedded C Developer

Work Service

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, menší společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem bezdrátových zařízení, hledáme programátora pro vývoj routerů.

CO JE HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
- programování procesorů v jazyce C
- programování aplikace pro WiFi
- spolupráce na vývoji HW
- ověřování a testování SW, tvorba dokumentace a údržba existujícího SW vybavení
- spolupráce v rámci firmy i se zákazníky (formou technické podpory)
- týmová práce na vývoji inovativních řešení
- průběžné zvyšování odborné úrovně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní a prosperující dceřiné americké firmy
- spolupráce na zahraničních projektech v rámci celého světa
- motivující finanční ohodnocení - výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
- možnost kariérního i odborného růstu
- zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

menší společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem bezdrátových zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAK VYPADÁ IDEÁLNÍ KANDIDÁT?
- VŠ elektrotechnického směru
- znalost programovacích technik a jazyků, hlavně C
- znalost OS Linux
- znalost embedded aplikací
- základní znalost technologie GSM/UMTS/LTE, WiFi, BlueTooth
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2018280  Datum zveřejnění: 31.3.2015