Procesní inženýr/Lean Specialista

Work Service

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeden z nejvýznamnějších celosvětových výrobců dílů pro automobilový průmysl se sídlem v regionu Beroun přijme v současné době v rámci rozšiřování svého týmu pracovníka na pozici:

Náplní práce bude:

koordinace procesu nového produktu
zaškolování nových pracovníků
zavádění a podílení se na neustálém zlepšování ve výrobě
komunikace napříč oddělením výroby, kvality, údržby a technologie
modifikace pracovních pokynů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční firmě
odpovídající platové ohodnocení
moderní pracovní prostředí
motivační hodnocení
soubor atraktivních benefitů

Informace o náboru

Pokud máte zájem o výše uvedenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. S Vaší žádostí bude naloženo s nejvyšší diskrétností.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dni, vybrali jsme jiné uchazeče a v současné době pro Vás nemáme odpovídající pracovní nabídku. Můžete s námi být v kontaktu na našem profilu na LinkedInu: https://www.linkedin.com/company/5278050?trk=tyah&trkInfo=tarId%3A1421069328486%2Ctas%3Aantal%20czech%2Cidx%3A1-1-1

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na úspěšného uchazeče:

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
praxe jak procesní inženýr výhodou, nebo z oblasti neustálého zlepšování
schopnost řešit problémy a účelně jednat
samostatnost a flexibilitu
spolehlivost, pracovitost, komunikativnost
řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2064318  Datum zveřejnění: 27.3.2015