Technik údržby v automotive

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dobrý stav strojov, plynulý chod linky
- vykonávanie preventívnej údržby výrobných liniek
- evidencia vykonanej údržby
- diagnostika príčin poruchovosti a ich odstraňovanie
- zodpovednosť za náhradné diely, technická dokumentácia

- perspektívne dlhodobé zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (13.plat, bonusy, príplatky nad rámec ZP)
- aktívny sociálny program - športové a spoločenské aktivity, zdravotná starostlivosť
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- ľudský prístup
- odborné vzdelávanie a rozvoj - odborné kurzy podľa pozície, jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- podobná pracovná skúsenosť vo výrobnom sektore
- elektrotechnická vyhláška § 21, 22
- technické znalosti z oblasti automatizácie, elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky
- chuť rozvíjať sa po odbornej stránke
- ochota pracovať na zmeny
- samostatnosť, manuálna zručnosť a flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2095483  Datum zveřejnění: 11.5.2017