LINUX administrátor

Work Service

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědný za správu, podporu a rozvoj systémů a aplikací v prostředí Linux, uživatelskou podporu + pohotovostní služby cca jednou měsíčně, občasné programování ve webovém prostředí. Očekává se úzká kooperace s ostatními členmi týmu a zejména aktivní podílení se na rozvoji společnosti v zmysle nových technologií a pod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci pro zajímavou a stabilní společnost s velmi příjemnou atmosférou menšího kolektivu.

Informace o náboru

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis. V případě relevance Vašeho profilu Vás budu kontaktovat s dalšími detaily. Děkuji.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, kterým je významní hráč na poli on-line obchodování, hledáme aktivního a dynamického IT specialistu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
PHP - Základy
HTML - Základy
Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikace:
- znalost Linux
- minimálně základy některého skriptovacího jazyka
- znalost PHP, nebo HTML...
- zkušenosti s IT podporou
- ochota držet helpdesk pohotovost
- flexibilita, ochota pracovat někdy i nadčas
- angličtina - alespoň písemně

Dále uvítáme:
- znalost Chef, Elasticsearch, Riac, Hadoop a pod...
- znalost Proxy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2107658  Datum zveřejnění: 25.6.2015