Disponent zákaznického servisu

Work Service

Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
30000 - 35000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- príjem,zariaďovanie a spracovávanie zákaznických objednávok v podnikovom systéme
- zaistenie hladkého priebehu vývozu, komunikácia s výrobou, príjem materiálov a expedícia
- vystavovanie a monitorovanie objednávok nakupovaných komponentov
- spolupodieľanie sa na plánovaní výroby

- zaškolenie na pozíciu
- zázemie modernej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- pružnú pracovnú dobu
- odborné vzdelávanie
- firemné benefity
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce znalostiam a schopnostiam uchádzača
- možnosť nástupu ihned,dohodou

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite nám svoj štrukturovaný životopis v českom jazyku.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov dávate súhlas k zhromažďovaniu, spracovávaniu a uchovávaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolánia písomnou formou.
Všetky Vami zaslané materiály budú považované za důverné. Odpoveďou na tento inzerát dávate spoločnosti Work Service Czech s.r.o. svoj súhlas so spracovaním osobných dát podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov.
V prípade,že pre uvedenú pozíciu spĺňate všetky predpoklady budeme Vás do 14 dní kontaktovať s bližšími informáciami a termínom pohovoru. V opačnom prípade boli uprednostnení kandidáti, ktorí lepšie spĺňali predpoklady pre uvedenú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti AUTOMOTIVE.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

-organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
-analytické myslenie a schopnosť rýchlo sa učiť
-človek energický s chuťou pracovať

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2112258  Datum zveřejnění: 16.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 35000 Kč/mesiac