Mechanik polygrafických strojů

Work Service

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opravy, údržba, servis, seřizování polygrafických strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- nadstandardní příplatky
- dovolenou nad rámec zákoníku práce
- možnost stravování a stravenek
- příspěvek do penzijního fondu, nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK - SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU

Práce ve tří-směnném nebo čtyř-směnném nepřetržitém provozu.

Požadujeme praxi v oboru.

Místo pracoviště: Praha, nástup do zaměstnání: možný ihned, dohodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2117450  Datum zveřejnění: 22.5.2015