Project Manager Automotive

Work Service

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí výrobní tuzemskou společnost s více jak desetiletou historií, která spadá do kategorie Tier 1 a přímo dodává díly do VW, Škoda Auto, Bentley aj., hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí projektů. Pokud máte zkušenost se zaváděním nových výrobků do výroby, projektovým řízením a chcete působit ve stabilní výrobní společnosti a být součástí týmu čelního představitele v designu, vývoji a výrobě bezpečnostních dílů pro automobilový průmysl, máte jedinečnou příležitost tuto ambici naplnit.
Vedoucí projektů

Na této pozici budete odpovědný zejména za: vývoj nových výrobků, jejich zavedení do sériové výroby, realizaci FMEA, využití nástrojů projektového řízení ve firmě, koordinaci s ostatními odděleními.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

• Vývoj nových produktů
• Řízení projektů pro zavedení nových produktů do sériové výroby (řízení projektového týmu, zajištění nových dodavatelů a nákupu nových dílů, technická příprava výroby včetně návrhu řešení výrobní linky a výrobních, montážních a kontrolních přípravků …)
• Zpracování nabídek nových projektů (jejich konstrukční řešení, předpokládané náklady)
• Zpracování analýz FMEA
• Spolupráce na vývoji a zavádění nových výrobků s ostatními procesy
• Zpracování statistických analýz a reportů
• Podpora využití metod projektového řízení ve firmě

Zaměstnanecké výhody, benefity

NAŠE NABÍDKA

• Prostor pro seberealizaci
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost osobního růstu a profesního, odborného a jazykového vzdělání
• Služební vůz a notebook
• další bonusy

Informace o náboru

Pokud máte zájem o výše uvedenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. S Vaší žádostí bude naloženo s nejvyšší diskrétností.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dni, vybrali jsme jiné uchazeče a v současné době pro Vás nemáme odpovídající pracovní nabídku. Můžete s námi být v kontaktu na našem profilu na LinkedInu:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba, průmysl, automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VÁŠ PROFIL

• Vzdělání SŠ/VŠ (strojní), praxe 2-3 roky
• Zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
• Silné organizační a komunikační schopnosti, kreativní myšlení
• Samostatnost, spolehlivost, loajalita, důslednost
• Aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilita, ochota učit se novým věcem, orientace na výsledek
• Technické myšlení, znalost systémů kvality výrobní společnosti, orientace v technické dokumentaci
• Znalost metod projektového řízení
• Komunikativní znalost AJ(NJ)
• Znalost MS Office
• Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
• Řidičské oprávnění sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2121299  Datum zveřejnění: 29.7.2015