Kontrolór/ka kvality (Mohelnice)

Work Service

Miesto práce
Mohelnica (34 Km od Olomouca), Olomoucký kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality expedovaných výrobkov (svetlá a svetlomety),
- jednoduché dokončovacie práce (etiketovanie, štítkovanie, balenie),
- práca vhodná pre mužov aj ženy, prijímame aj páry.

- platové podmienky: 70 + 30 Kč/hod. v hrubom
- (pri dobrých výsledkoch navýšenie na 80 + 40 Kč/hod. v hrubom),
- diéty 150 Kč/denne v čistom,
- zabezpečené plne hradené ubytovanie,
- preplatenie cestovných nákladov (1x za 14 dní),
- zmluva na DVP, možnosť prejsť na TPP.
- 8 a 12 hodinové zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- vek min. 18 rokov,
- zodpovednosť, precíznosť,
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2122231  Datum zveřejnění: 29.5.2015