Vedoucí konstrukce/Manažer oddělení konstrukce - Strojírenství

Work Service

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený manažer se zkušenostmi v oblasti konstrukce ? Máte zkušenost s řízením týmu a praxi ve strojírenském podniku ?
Zakládáte si na svých řídících dovednostech, schopnosti vést lidi a svých komunikačních dovednostech?
Chtěli byste své zkušenosti využít ve strojírenské společnosti v Českých Budějovicích, u lídra v oboru ?

V tom případě neváhejte a pošlete nám svůj životopis na pozici:

Na pozici budete zodpovědný za:
* vedení týmu konstruktérů
* dohled nad zpracovávanými projekty
* konstrukce a vývoj jednoúčelových strojů
* vypracování konstrukční dokumentace v CAD

Zaměstnanecké výhody, benefity

Více informací:

* Motivující platové ohodnocení
* Práci se špičkovým výpočetním systémem
* Práci na moderních strojích a zařízeních
* Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
* Zvýhodněné stravování v závodu
* 5 týdnů zasloužení dovolené
* Odborné jazykové vzdělávání
* Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

Informace o náboru

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dni, vybrali jsme jiné uchazeče a v současné době pro Vás nemáme odpovídající pracovní nabídku. Můžete s námi být v kontaktu na našem profilu na LinkedInu:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost v Českých Budějovicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil úspěšného kandidáta:

* VŠ technického směru
* Praxi s vedením týmu – výhodou (uchazeči s potenciálem jsem vítání)
* Zkušenost min. 5 let v rámci oboru
* Jazyky – čeština/slovenština – rodný jazyk, znalost cizích jazyků výhodou (AJ/NJ)
* PC znalosti: word, excel, outlook, 3D CAD
* Konstrukční program NX - výhodou

Zkušenost se zakázkovou výrobou velmi vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2123866  Datum zveřejnění: 3.7.2015