Java developer - 300 tis. Kč/měs.

Work Service

Místo práce
Německo, Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Až 300 000 Kč/měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá příležitost pro Java vývojáře se stát součástí mezinárodních týmů pracujících v Německu nebo Švýcarsku. Naši klienti patří mezi top firmy v oblasti finančnictví a IT řešení, jejichž produkty a řešení jsou celosvětově známy.
V současné době hledáme pro tyto společnosti Mid/Senior Java vývojáře, kteří se chtějí učit nejnovějším technologiím a nebojí se výzev, které na ně čekají na IT trhu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadprůměrné mzdové ohodnocení
• Práci na atraktivních projektech s využitím nejmodernějších technologií především v bankovním, finančním a obchodním sektoru
• Podporu a zázemí vyspělých a prosperujících společností
• Možnosti dalšího profesního a kariérního růstu
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Nástup ihned nebo podle dohody
• Možnost práce na živnostenský list

Informace o náboru

Společnost IT Kontrakt se jako jedna z prvních firem ve střední Evropě zabývá outsourcingem IT specialistů - vytváření specializovaných týmů pro velké IT projekty. V současné době společnost zaměstnává stovky IT specialistů (tj projektoví manažeři, analytici, projektanti, architekti, vývojáři, testeři), kteří provádějí projekty související s vývojem a implementací moderních technologií pro podnikání a to v několika zemích Evropy. IT Kontrakt je součástí kapitálové skupiny Work Service.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nadnárodní telekomunikační společnost implementující nejnovější technologie pro své klienty.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Expert
Oracle Database - Expert
MySQL - Pokročilý
SAP - Pokročilý
JavaScript - Expert

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Minimálně 2 roky praxe v komerčním vývoji
• Java EE, Spring, Spring-data, JPA, Jersey, Apache CXF
• Oracle, SQLplus
• Maven, Git
• Scrum / Kanban a Jira
• Znalost němčiny na komunikativní úrovni (úroveň B1/B2)
• Znalost angličtiny výhodou

Znalost alespoň 2 z následujících technologií:

• SAP Mobile Platform a MobiLink
• IBM WebSphere App Server 8.5
• Liquibase
• Javascript, Knock-Out, JQuery
• Business Objects Crystal Reports
• MQ
• Spring Batch

Samostatnost
Zodpovědnost
Flexibilita
Schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2183728  Datum zveřejnění: 21.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Až 300 000 Kč/měsíčně