Operátor ve výrobě (16.000 - 21.000 Kč/měsíc) - Prostějov

Work Service

Místo práce
Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Nabízený plat (hrubého)
15000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme operátory výroby do firmy vyrábějící komponenty pro automobilový a železniční průmysl.
Jedná se o práci v horkém provozu (zpracování kovu za tepla).

Nástup možný přibližně v polovině srpna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- základní mzda 14.850 Kč/měsíc + osobní ohodnocení 5.000 Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
- po zaučení možnost hrubého výdělku až 23.000 Kč/měsíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma vyrábí komponenty pro automobilový a železniční průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v technickém oboru (obráběč, automechanik, zámečník, atp.) je velkou výhodou
- technické myšlení
- praxe v oboru výhodou
- spolehlivost a samostatnost
- fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Work Service Czech s.r.o.
Křenová 60
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Gabriela Königová
Tel.: +420 602 695 835
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2188830   Datum zveřejnění: 2.12.2016