Senior software developer – backend s němčinou

Work Service

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi by jste zkusili práci na pozici JAVA senior developera v zahraničí? Máme pro Vás zajímavou možnost podílet se na projektu pro velkou švýcarskou transportní společnost.
Nabízíme možnost získat zkušenosti na projektu zaměřeném na propojení platebních sys-témů. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Nadprůměrné mzdové ohodnocení
• Práci na atraktivních projektech s využitím nejmodernějších technologií především v bankovním, finančním a obchodním sektoru
• Podporu a zázemí vyspělých a prosperujících společností
• Možnosti dalšího profesního a kariérního růstu
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Nástup ihned nebo podle dohody

Informace o náboru

Společnost IT Kontrakt se jako jedna z prvních firem ve střední Evropě zabývá outsourcingem IT specialistů - vytváření specializovaných týmů pro velké IT projekty. V současné době společnost zaměstnává stovky IT specialistů (tj projektoví manažeři, analytici, projektanti, architekti, vývojáři, testeři), kteří provádějí projekty související s vývojem a implementací moderních technologií pro podnikání a to v několika zemích Evropy. IT Kontrakt je součástí kapitálové skupiny Work Service.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nadnárodní telekomunikační společnost implementující nejnovější technologie pro své klienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Expert
Oracle Database - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Zkušenosti v programování backend systémů JAVA/J2EE
• Velmi dobrá znalost DB technologií (Oracle, JPA, EclipseLink, Hibernate)
• Komunikativní znalost němčiny (B2/C1)
• Dobrá znalost angličtiny (B1/B2)
• Znalost UML
• Znalost web services (SOAP)
• Zkušenosti s integrační architekturou
• Proaktivita
• Samostatnost
• Zodpovědnost
• Flexibilita
• Schopnost pracovat v týmu
• Ochota relokace do zahraničí (Švýcarsko)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2194403  Datum zveřejnění: 2.10.2015