Projektový inženýr (vhodné i pro absolventy)

Work Service

Místo práce
Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- projektový management přípravy výroby plastových dílů
- zodpovědnost za kompletní vedení projektu od jeho zadání klientem až po spuštění sériové výroby
- vedení a koordinace členů projektového týmu
- tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting
- zastupování společnosti při komunikaci se zákazníkem
- úzká spolupráce s výrobou
- příprava vzorků, zkoušek a technické dokumentace k plastovým výrobkům a formám

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní firmě
- odborný růst s mezinárodními kontakty
- nadstandardní finanční ohodnocení
- podpora se zajištěním nového bydliště
- moderní pracovní prostředí
- možnost dalšího rozvoje, školení
- zaměstnanecké benefity:
- penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- jazykové kurzy

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce .
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování , zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů dle zákona č . 101/2000 Sb . , O ochraně osobních údajů . Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou .
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné . Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č . 101/2000 Sb . , O ochraně osobních údajů .
V případě , že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi a termínem pohovoru . V opačném případě byli upřednostněni kandidáti , kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní prosperující společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického směru směru (obor: technologie zpracování plastů, materiálové inženýrství apod.)
- zkušenosti s výrobou plastových komponent vstřikováním (praxe v automotive vítána)
- znalost AJ, výhodou je znalost NJ
- flexibilitu, organizační schopnosti a zdravé sebevědomí
- ochotu cestovat
- schopnost práce pod tlakem, zodpovědnost a aktivní přístup
- znalost MS Office
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2240632  Datum zveřejnění: 1.9.2015