Quality Engineer/Quality Specialist

Work Service

Místo práce
Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TIER1 dodavatel do automotive se stabilním postavením na trhu rozšiřuje výrobu a hledá specialisty napříč celým oddělením kvality. Jedinečnou možnost tak mají jak juniorští uchazeči, tak zkušení odborníci. Zejména seniorní specialisté zákaznické a dodavatelské kvality mají potom velikou šanci na získání pozice s komplexní náplní.

 Péče o zákazníka (dodavatele, popř. obojí)
 Správa reklamací (zákazník nebo dodavatel, popř. obojí)
 Příprava a spolupráce při auditech
 Plánování oblasti kvality
 Účast na auditech
 Zajištění procesu uvolnění dodávaných dílů: PPAP
 Zajištění procesu AQP s dodavateli
 Zajištění procesu rozvoje dodavatelů
 Zajištění procesu metrologie
 Zajištění procesu interního a externího testování

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
 Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení
 Profesní růst na expertní úrovni, odborná školení, jazykové kurzy
 Příjemné a moderní pracovní prostředí
 Soubor atraktivních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

TIER1 dodavatel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 VŠ, popř. SŠ technického směru, praxe alespoň 1 rok
 Podmínkou komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
 Podmínkou velmi dobrá znalost MS Office
 Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
 Znalost ISO TS 16949:2002/IS0 9001:2000 výhodou
 Znalost principů PPAP výhodou
 Znalost systémů a metod 8D, AQP výhodou, FMEA
 Kreativitu a analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2257653  Datum zveřejnění: 26.10.2015