Balení masných výrobků 15.000-16.000,- Kč/měsíc

Work Service

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na úsek mrazíren, porcovny, balírny a narážek. Práce probíhá v chladnějším prostředí, podmínkou nástupu je platný potravinářský průkaz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

83,50- Kč/hod
příplatky za práci ve ztíženém prostředí 6,-Kč/hod
příplatky za práci v noci 12,-Kč/hod
příplatky za práci o víkendu 50%
příplatky za práci přesčas 25% z průměrného výdělku
příplatek za práci ve svátek 100%
práce na DPČ (při výdělku nad 2.499,- Kč za Vás hradíme sociální a zdravotní

Informace o náboru

Pracovní doba: 6:00-14:00 , 14:00-22:00
střídá se po týdnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Nabízíme práci v masné výrobě na úsecích porcovna, balírna uzenin. Vhodné pro uchazeče se zkušenostmi v potravinářském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme dochvilnost, chuť k práci, manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2285850  Datum zveřejnění: 8.7.2016