Řidič LKW v Německu

Work Service

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše zahraniční klienty sháníme vhodné uchazeče na pozici řidič MKD. Jedná se o rozvod materiálu v rámci EU.

• Řidičský průkaz CE (nutnost č. 95 na zadní straně řidičského průkazu)
• Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
• ADR výhodou

Pracovní doba: Turnusy 2+1 / 3+1 nebo pracovní doba od po-pá

Informace o náboru

Životopisy zasílejte nejlépe v české a německé verzi.
V případě, že do 14 dnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, upřednostnili jsme jiného uchazeče. Veškeré Vámi zaslané informace budou zařazeny do naší databázi pro případnou budoucí spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

• Nabízíme zázemí v mezinárodním pracovním prostředí
• Výborné platové podmínky, německá pracovní smlouva na HPP
• Udržovaný vozový park (návěs / přívěs / tandem/ Wechselbrücke,..)
• Zajištěné ubytování v blízkosti pracoviště (částečně hrazeno zaměstnavatelem)
• Nástup dle dohody

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C, D

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2348061  Datum zveřejnění: 13.4.2016