Mechanik - Elektrikář

Work Service

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1960 - 2080

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oprava, servis a údržba vozového parku společnosti - především kamionů
Údržba a oprava mechanických, elektrických, hydraulických a pneumatických systémů vozů
Instalace těchto systémů do vozů
Práce s diagnostikou
Analýza závad pomocí měřicích a kontrolních počítačových systémů
Havarijní služba (oprava automobilu přímo v provozu, zajištění bezpečnosti a dodržování pravidel silničního provozu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání v prosperující německé firmě
Německá pracovní smlouva
Odpovídající platové ohodnocení
Možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

Po úspěšném pohovoru uchazeči dostávají podrobné informace o místě pracoviště, datu nástupu, informaci k ubytování a kontakt na osobu, se kterou budou kandidáti v dennodenním kontaktu pro případ otázek, dotazů a požadavku k doplňujícím informacím.
Samotnému přijetí bude předcházet osobní pohovor s německým klientem.
V případě, že jste nebyl kontaktován do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému kandidátovi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SOU v oboru
Min. 2 roky zkušenosti v oboru
NJ na komunikativní úrovni
Zkušenost s opravami mechanických systémů, instalací těchto systémů, analýzami chyb, zkouškami funkční a technické způsobilosti vozů k jízdě
ŘP sk. B podmínkou
ŘP sk. C, CE výhodou
ŘP sk. CE, D výhodou
Ochota dále se vzdělávat v dané oblasti
Znalost potřebných systémů, pomůcek a směrnic
Komunikativnost a orientace na zákazníka
Ohleduplné zacházení s majetkem zaměstnavatele a zákazníka
Udržování pořádku a čistoty v dílnách
Dodržování zákonných a vnitropodnikových směrnic
Dodržování norem Dealer Operating Standards (DOS) a DIN EN ISO 9001
Schopnost týmové spolupráce, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2432234  Datum zveřejnění: 11.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1960 - 2080