Pokladní - prodavač/ka až 110 Kč/hod.

Work Service

Pankrác, Dolní Chabry, Průhonice-Čestlice, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme:
- prodavače do různých oddělení
- pokladní

Náplň práce:
- obsluha pokladny, práce s hotovostí, kreditními kartami
- příjem a doplňování zboží
- poskytovat zákazníkům informace o nabízeném zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci
- mzda 80 - 110 Kč/hod. , příplatky, prémie
- růst ve své profesi
- zaškolení s pokladním systémem a jiná odborná zaškolení
- krátký/dlouhý týden

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Váš životopis a kontakt na Vás také můžete poslat na prahazavináčworkservice.cz nebo můžete zaslat sms na tel. číslo 602 729 154 a obratem se Vám ozveme zpět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho významného klienta, který patří ke specialistům pro dílnu, dům i zahradu hledáme vhodné uchazeče na pozici Pokladní – prodavač/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo odborné vyučení bez maturity
- znalost práce na PC
- komunikativnost a orientace na zákazníka
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- zkušenosti s pokladnou velkou výhodou
- znalosti sortimentu dílny, domu a zahrady velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2469490  Datum zveřejnění: 11.4.2016