Operátor v plastikářské výrobě

Work Service

Místo práce
Moravský Beroun, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.09.2016
Nabízený plat (hrubého)
od 15.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce vhodná pro muže, z důvodu manipulace s břemeny.

Popis pracovního místa:
- obsluha vyfukovacího stroje na výrobu PE folií
- spolupráce při údržbě strojního zařízení
- spolupráce s mezioperační kontrolou kvality
- práce ve třísměnném a nepřetržitém provozu

- příspěvek na dopravu nebo ubytování

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Můžete nás také kontaktovat na tel. 602 119 235; 601 311 204

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- nástupní mzda 15 000,- po dobu 3 měsíců
- po 3 měsících odměny za výkon
- dotovaná strava za 30 Kč

Informace o náboru

V případě zájmu se osobně dostavte na naši kancelář na ulici Hrnčířská 1, Opava (nad Českou Pojišťovnou) nebo nás kontaktujte na tel. 602 119 235, 601 311 204.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2016 (zbývá ještě 33 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vyrábíme LDPE a HDPE fólie, tašky, pytle, sáčky a vázací PP pásky pro stavebnictví, potravinářství, chemický průmysl, zemědělství, automotive a k produkci hygienických potřeb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
- vzdělání střední s výučním listem
- základní znalost práce na PC, možnost i zaučení
- spolehlivost, odpovědnost a pracovní nasazení
- nástup možný ihned, rádi vás zaučíme

- věk min. 18 let
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, pracovitost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Work Service Czech s.r.o.
Hrnčířská 1
746 01 Opava

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2535986   Datum zveřejnění: 22.9.2016