Handlingove služby, letiště Mnichov (1760 - 2800 Euro/měs.)

Work Service

Místo práce
Mnichov, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1400 - 2500 Euro/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte dobře německy, nevadí Vám fyzicky náročná práce a rádi byste vycestovali do Německa za prací se zajímavým platovým ohodnocením?
Pak hledáme právě Vás!

*Nabízíme volná pracovní místa na pozici: Handlingové služby na letišti v Mnichově.

*Náplň práce:
Zabezpečení plynulého a rychlého odbavení zavazadel.

*Nabízíme:
Německá pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Školení v německém jazyce v průběhu prvních 6 měsíců
Ubytování zajištěno
Možnost rozšíření německé slovní zásoby
Získání certifikátu o školení na letišti
Nástup možný od června/července 2016.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
Ubytování zajištěno s příplatkem od budoucího zaměstnavetele
Možnost vyplacení záloh
Zázemí stabilní společnosti
Variabilní plánování směn
Možnost přesčasů/směn navíc

Informace o náboru

Zájemce žádáme o zaslání životopisu na uvedený email.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Letiště Mnichov

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (B1, B2)
Vlastní automobil k dispozici
Čistý trestní rejstřík
Fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2537706  Datum zveřejnění: 20.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1400 - 2500 Euro/měs.