Výrobný montážnik

Work Service

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko, okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
760

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
-Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
-Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)

-prestup do kmeňa
-13. plat
-dlhodobá a stabilná práca
-pitný režim
-poskytujeme ubytovanie a prispievame
-stravovanie v jedálni
-v prípade prijatia do zamestnania preplácame cestu na pohovor
-viac benefitov nájdete na nasledujúcom odkaze:
http://www.psa-slovakia.sk/kariera/benefity.h tml?page_id=608

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na:
[email protected]
alebo 0911 050 685.
Kontaktná osoba: Bc. Alžbeta Božíková

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-výborný zdravotný stav
-flexibilita-nie je možné ľubovoľne upravovať zmeny
-ochota, odolnosť, manuálna zručnosť

Práca je vhodnejšia pre mužov, no príjmeme aj šikovné/skúsené ženy.

Pracovný čas:
3-zmenná prevádzka
po-pi: ranná
po-pi: poobedná
po-pi: nočná
-víkendy voľné

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2544950  Datum zveřejnění: 3.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 760