Řidič LKW Německo

Work Service

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1900 - 3200 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení návěsu/přívěsu/tandemu/wechselbrücku/cisterny/sklápěčky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí prosperující zahraniční společnosti
Místo výkonu práce – Německo - různá pracoviště dle nabídky
Možnost jízdy od pondělí do pátku, nebo na turnusy
Německá pracovní smlouva
Výborné platové ohodnocení
Zajištěné ubytování při vnitrostátní dopravě
Možnost vyplacení zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická firma

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz sk. CE (nutnost č. 95 na zadní straně ŘP - místo profesního průkazu)
Karta řidiče
Znalost NJ min. na mírně pokročilé úrovni
Praxe v oboru min. půl roku
ADR průkaz výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2550827  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1900 - 3200 EUR