Montér nábytku Leuna u Lipska

Work Service

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
22.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1550 - 2000 Euro/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* montáž nábytku a kuchyní
* kompletní realizace od zpracování objednávky: naložení potřebného materiálu, dovoz ke klientovi, montáž nábytku
* týmová práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí prosperující mezinárodní firmy
* zajímavé platové ohodnocení
* možnost vyplacení záloh
* školení zdarma (elektro, sanitární technika apod.)
* možnost získání ŘP sk. CE zdarma
* ubytování zajištěno - 150 Eur/měs. (možnost platit až po výplatě)
* v případě vzájemné spokojenosti možnost přejít do kmenového stavu společnosti

Informace o náboru

Zájemce žádáme o zaslání životopisu na uvedenou emailovou adresu.
V případě, že jsme Vás nekontaktovali do třech týdnů od odeslání životopisu, upřednostnili jsme jiného uchazeče.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Nábytkářství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Tesař/truhlář

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání ÚSO/SŠ (výhodou obor truhlář, stolář)
* zkušenost s montáží nábytku
* zkušenosti na pozici truhlář, tesař nebo se stěhováním nábytku výhodou
* manuální zručnost, fyzická zdatnost
* znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (B1)
* řidičský průkaz sk.B podmínkou
* řidičský průkaz sk. C, CE výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2565289  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1550 - 2000 Euro/měs.