Referent zákaznické podpory pro Rumunsko

Work Service

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Praha - východ, Brno - město, Praha - západ, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- péče o rumunské zákazníky prostřednictvím mailů a telefonátů
- poskytování informací o dostupnosti zboží a stavu objednávky
- poskytování jednoduchého produktového poradenství
- evidence telefonických objednávek, průběžná kontrola, sledování stavu objednávky
- překlady textů do portugalského jazyka (především karty nových produktů)
- spolupráce s produktovým oddělením a skladem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- práci v dynamicky rostoucí společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
- možnost dalšího rozvoje a kariérního postupu na jiné pozice v rámci společnosti (např. produktové, ekonomické oddělení, nákup,..)
- moderní a příjemné místo pracoviště v centru Brna (game zone, relax room)
- stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty
- kurz angličtiny, němčiny nebo češtiny pro cizince
- 2 sick days a další benefity společnosti
- pozice je vhodná jako kariérní start pro absolventy škol

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Úspěšná dynamicky rostoucí společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- znalost rumunštiny na vynikající úrovni, min. požadovaná úroveň C1
- dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
- vysokou míru empatie, trpělivosti, chuť dále se rozvíjet, učit se nové věci
- anglický nebo český jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2603473  Datum zveřejnění: 10.6.2016