Pracovník hoblárny/práce na HPP - Staříč

Work Service

Místo práce
Staříč, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
22.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 14500,-Kč + příplatky dle ZP + prémie až 30%

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pomocné práce na pile
- Odebírání dřevěných latí od stroje
- Náhodná vizuální kontrola kvality výrobku
- Kontrola správného ukládání dřevěných lišt
- Jednou týdně úklid dřevěného odpadu na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP
- DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI S MOŽNOSTI PŘESTUPU DO KMENOVÉHO STAVU
- 13500 - 14500,-Kč + příplatky dle ZP
- osobní a výkonové prémie do výše 30%, bonus za docházku
- dovolená navíc
- 2- směnný provoz (kolotoč 3 dny ranní, 3 dny odpolední, 3 dny volno)
- 9 hodinové směny
- stravenky
- nástup ihned
- místo práce je Staříč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba řeziva, lepené nosníky, vícevrstvé lamelové dřevo, hranoly a masivní dřevěné stropy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- trestní bezúhonnost
- fyzická zdatnost
- zkušenosti v oboru
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost za odvedenou práci
- samostatnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2612540  Datum zveřejnění: 17.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13500 - 14500,-Kč + příplatky dle ZP + prémie až 30%