Account Manager

Work Service

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Obchodní činnost včetně poradenství
* Akvizice, nastavování smluvních podmínek a procesů spolupráce
* Péče o stávající zákazníky
* Zodpovědnost za plnění budgetu
* Spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti
* Místo výkonu práce Morava

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dlouhodobé a perspektivní zaměstnání u stabilní mezinárodní společnosti
* Motivující mzdové ohodnocení
* Služební automobil, notebook, mobil
* Možnost práce formou Home office
* Týden dovolené navíc
* Další firemní benefity (penzijní a úrazové pojištění apod.)
* Propracovaný systém odborných školení

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů dle zákona č . 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
V případě, že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady, Vás budeme do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi a termínem pohovoru. V opačném případě byli upřednostněni kandidáti, kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní společnost poskytující logistické služby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické / technické obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
* Praxe s prodejem podmínkou (výhodou produkty investičního charakteru)
* Znalost AJ či NJ výhodou
* ŘP sk. B podmínkou (aktivní řidič)
* Obchodní dovednosti, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2620247  Datum zveřejnění: 23.6.2016