Operátor/ka výroby - Karviná/Havířov (HPP přímo pod kmen)

Work Service

Místo práce
Karviná, Havířov, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
DLE DOMLUVY

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomocné práce ve skladu
- balení chirurgických a zdravotnických setů
- ukládání setů do krabic
- lepení etiket
- evidence produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- PRÁCE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR S NÁSTUPEM IHNED!
- PŘÍMO SE STÁVÁTE KMENOVÝM ZAMĚSTNANCEM FIRMY!!
- 3 - směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- směny pondělí - pátek
- NÁSTUP IHNED
- odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP
- po zaškolení (cca 1 měsíc) navýšení mzdy
- výhodné stravování, dovolená navíc a další benefity
- školení zajištěno
- pracovní oblečení zajištěno

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo nás kontaktujte na 724 343 980.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME KONTAKTOVAT OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ, KTERÉ PROBÍHÁ 1 - 2x TÝDNNĚ!!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

RÁDI BYCHOM VÁM NABÍDLI PRÁCI V HAVÍŘOVĚ A KARVINÉ!

PRÁCE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR S NÁSTUPEM IHNED!

IHNED SE STÁVÁTE KMENOVÝM ZAMĚSTNANCEM FIRMY!!

NEVÁHEJTE A VOLEJTE, JE TO VELKÁ PŘÍLEŽITOST ZÍSKAT ZAMĚSTNÁNÍ!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- ochotu pracovat ve 3-směnném provoze
- pracovitost
- spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost
- zodpovědnost za odvedenou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2658781  Datum zveřejnění: 22.7.2016