Servisní technik (elektrotechnika, dílna Praha)

Work Service

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta, mezinárodní výrobní a obchodní společnost, vyhledávám šikovného Servisního technika pro servisní dílnu v Praze.

Servisní technik (dílna Praha)

Požadujeme:

- SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika)
- podmínkou jsou znalosti spalovacích motorů a hydrauliky (zkušenosti s jejich opravami jsou výhodou)
- bydliště v Praze nebo v blízkém okolí Prahy
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí v silné mezinárodní společnosti
- nadstandardní finanční podmínky
- 5 týdnů placené dovolené
- pevná pracovní doba od 7:00 hodin do 15:30 od pondělí do pátku
- výborný pracovní kolektiv
- notebook, pracovní oděvy
- penzijní a úrazové pojištění
- pravidelná školení a další vzdělávání v oboru
- digitální katalog ND, servisní SW
- nástup do zaměstnání ihned, nebo dohodou
- místo pracoviště Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Mezinárodní výrobní a obchodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2665359  Datum zveřejnění: 27.7.2016