Operátor od 20.000 - 24.000,-Kč/měsíc, Břeclav

Work Service

Místo práce
Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

naskladňování a vyskladňování materiálu
evidence výrobků
kompletace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-nástupní mzda 20.000 - 24.000 Kč/měsíc
-práci na HPP
-5 týdnů dovolené
-dotované firemní stravování
-vstřícnost
-dlouhodobou spolupráci
-zázemí prosperující společnosti
-místo pracoviště Břeclav
-firemní večírky

Informace o náboru

Hledáme šikovné pracovníky na dlouhodobou spolupráci v Břeclavi. Náplní práce je obsluha strojů nebo práce ve skladu na VZV. Není nutné vyučení v oboru. Nástup nutný ihned.

Pracovní doba: dvousměnný provoz PO až PÁ (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00) nebo nepřetržitý provoz Po až NE (12-ti hodinové směny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma s dlouholetou tradicí na českém trhu se zabývá výrobou matrací a molitanu na míru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SOU
-spolehlivost a chuť k práci
-dochvilnost
-min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2667340  Datum zveřejnění: 6.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc